شستشوی نما در فصل زمستان

قیمت نماشویی در زمستان

فصل زمستان که فصل پایانی سال می‌باشد زمان مناسبی برای نماشویی ساختمان بوده و بسیاری از افراد را به این فکر می‌اندازد که در طول این ماه مخصوصا ماه اسفند با نماشویی و بخصوص شستشوی کامپوزیت نما جان تازه‌ای را به ساختمان خود هدیه بدهند. علاوه بر شستشوی نما گزینه دیگری که برای برگرداندن زیبایی اولیه ساختمان وجود دارد، رنگ آمیزی نمای ساختمان است و همین امر کار را برای تصمیم گرفتن کمی سخت می‌کند. اگر شما نیز بر سر دوراهی رنگ کردن نما و یا نماشویی قرار گرفته‌اید این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید

نماشویی و شستشوی کامپوزیت می‌تواند هرگونه جرم و آلودگی سخت را از سطح نما پاک کرده و چهره زیبایی را در نما ایجاد کند. از طرف دیگر شستشوی نما نسبت به رنگ کردن و یا تعویض نما قیمت پایین‌تری دارد و مقرون به صرفه‌تر است. اگر درسنگ‌های نمای ساختمان لغزندگی و یا شکستگی بوجود آمده است باید با پیچ رولپلاک آ‌ن‌ها را محکم کنید و بهتر است این عمل پس از شستشوی کامپوزیت صورت بگیرد. برای شستشوی نما در فصل زمستان به دلیل احتمال بارش باران یا برف، بهتر است پس از چک کردن اخبار هواشناسی اقدام به نماشویی کنید تا کار به تعویق نیوفتد.

برخی از افراد تصور می‌کنند در این فصل به دلیل بارش باران یا برف نباید عمل نماشویی را انجام داد زیرا نما دوباره آلوده خواهد شد. در واقع برای شستشوی نما در فصول مختلف سال هیچ مانعی وجود نداشته و جرم و دوده ایجاد شده در نما به میزان بارش باران ارتباطی ندارد. از طرفی دیگر باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که نماشویی در روزهای آفتابی نسبت به روزهای بارانی بهتر صورت می‌گیرد زیرا دید افرادی که عمل شستشوی نما را انجام می‌دهند بهتر است.

استفاده از پوشش نانو پس از نماشویی

استفاده از موادی مانند رزین و یا پوشش های نانو می‌تواند به مدت زیادی از نفوذ هرگونه آلودگی به سطح ساختمان جلوگیری کرده و یا باعث شستشوی آسانتر و موثر تر نماشود . با استفاده از این مواد پس از شستشوی کامپوزیت می‌توانید از نفوذ و برقراری پیوند های شیمیایی سطح کامپوزیت نما با دوده و دیگر آلاینده های محیطی موثر بر نما محافظت نمود . استفاده از این نوع پوشش‌ها حتما باید به وسیله متخصصین باتجربه تیم نماشویی صورت بگیرد زیرا چگونگی کار با این نوع از مواد ، آماده سازی سطح و میزان استفاده از آن‌ها ، و روش اعمال مواد برروی سطح بسیار مهم بوده و بروز هرگونه خطا و یا مشکلی هنگام مالیدن این مواد به سطح نما، علاوه بر عدم کارآیی پوشش های نانویی نما ، ممکن است موجب ورود خسارت به کامپ.زیت نما ، سنگ نما و یا ایجاد لکه های به اصطلاح پلنگی بر روی سطح هرگونه مصالح بکار رفته در نما بشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین روش برای نماشویی در زمستان و پیدا کردن راهی کم هزینه با نتیجه‌ای دلخواه، بهتر است با تیم مشاوران ما تماس حاصل کنید و با دریافت بهترین راهنمایی‌ها نسبت به شستشوی نما ساختمان خود اقدام کنید.

تاثیر نماشویی ساختمان بر محیط

بهترین زمان برای شستشوی کامپوزیت فصل زمستان است. این فصل که آخرین فصل قبل از آغاز بهتر و سال نو شمسی می‌باشد بهتر است علاوه بر خانه تکانی‌، برای بهتر جلوه دادن شهرمان به فکر نمای ساختمان‌هایمان نیز باشیم. نمای ساختمان‌ها نقش بسیار زیادی را در زیبایی شهر ایفا می‌کنند و تمیز کردن آن‌ها جان تازه‌ای را در رگ‌های شهر به جریان می‌اندازد. با شستشوی نما می‌توانیم علاوه بر تمیزی و زیبایی فضای داخلی ساختمان،‌ جلوه شهر را نیز زیباتر کنیم و سپس به استقبال بهار برویم.

امروزه نماشویی ساختمان با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان امکان‌پذیر بوده و با این روش آسان و مقرون به صرفه می‌توان نمای ساختمان را به همان حالت زیبای اولیه خود بازگرداند. کارشناسان و متخصصان حوزه شستشوی نما با گذراندن دوره‌های حرفه‌ای در ابتدا به بررسی و آنالیز ساختمان می‌پردازند و سپس کار نماشویی را با بهترین کیفیت به شما ارائه خواهند داد و با ضمانت و اطمینان خاطر زیبایی را به ساختمانتان هدیه می‌دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *