نورپردازی نما

نور پردازی نمای ساختمان و برج های مرتفع با رعایت اصول نصب و استانداردهای طراحی ، پیاده سازی و ملاحظات نگهداری …

با  تحول دنیای مکانیکی به دنیای برقی و دیجیتال ، ملاحظات اجرا ، نگهداری (بازسازی و نماشویی) ، و رعایت استانداردهای ساخت نما ی ایمن ، طراحی خاص و پیچیده ی نما را تنها مختص سازه های سفارشی و

نورپردازی نما با نماگلشن
نورپردازی نما با نماگلشن

بقول خودمان سلطنتی کرده است . در چنین شرایطی ، معماران و طراحان نما ، کار طراحی یک نما زیبا را با ترکیبی از مصالح نوین ساخت نما ، مانند سنگ نما، آجر نما، ترمووود ، رنگ ، و دیگر پوشش های نما ( مثل مجیک استون)، کامپوزیت ، HPL، شیشه  و سرامیک ( نمای خشک)  انجام میدهند که هرکدام بخودی خود دارای تنوع فراوانی است ،  در این شرایط و با ازدیاد برج ها و ساختمان های بلند مرتبه که کمتر دارای شکستگی  در طراحی نما بوده و تنوع مصالح بدلیل فاصله دید طولانی ناظرین ، چندان به چشم نمی آید ، نورپردازی نما کارآیی خود را نشان میدهد . استفاده از انواع المان های نوری ، از والواشر و SMD  ، تا LED و صفحات بزرگی که از المان های نوری هوشمند تشکیل شده اند ، راهکاری پر توان در طراحی و بالندگی نما خواهد ، بویژه اگر این ابزار بدون محدودیت های فنی ، اجرایی در کنار استادکارن و معماران برجسته ی طراحی نما قرار گیرد ، شاهکار خواهد شد .

گروه همکاران نما گلشن ، علاوه بر مشاوره و طراحی سه بعدی نما ، تمامی جوانب فنی و اجرایی نورپردازی نما را مد نظر قرار داده و با لحاظ داشتن تمامی ابعاد زیبایی شناسی ، ارزیابی فنی خود را در قالب طرح  پیشنهادی آماده میکنند . شناسایی تامین کنندگان و تشخیص کالای مرغوب ، همچنین پیاده سازی نور نما ، در پروژه های نور پردازی نما ، اهمیتی دوچندان خواهد داشت ، چرا که عدم کارکرد صحیح هر کدام از المان های نوری ، کابل کشی ها ، مفاصل الکتریکی، اتصالات و نحوه آببندی آنها ، منجر به خرابی و نقص کارکردی نورپردازی شده که قطعا در چنین شرایطی ، خاموش بودن نورنما ، بر کارکرد نادرست آن الویت می یابد.

استفاده از روش کار صنعتی با طناب در پروژه های نورپردازی نما ، توسط مهارت دیدگانی که اصول نصب را دانسته و دقت کافی را در کار بخرج می دهند ، به پشتوانه ی بازدید نهایی و آزمون کارکردی تمامی مقاطع پروژه نورپردازی نما ، متمایز بودن گروه همکاران نماگلشن است .

برای مشاوره  بیشتنر درباره نورپردازی نمای ساختمان تان ، با ما در تماس باشید.